רייקי

קורס ההכשרה לשינוי ברוח חדשה

קורס מודעות ייחודי שבחלקו הראשון מועברת מודעות בנושאים שונים . בחלקו השני נתחבר לידע מתוקשר מקורס ההכשרה שתוקשר ע"י אזולאי רותי, 2009,המתקשרת את "אלינוס" שליט עליון האחראי על בניית חוקיות העידן החדש, לקבוצת תלמידים ואני ביניהם ותפקידנו להעביר את זה הלאה

העידן החדש, עידן על-אש משנה אוויר,(חשיבה יוצרת). חווית העידן החדש, שונה מאד מחוויה עידן האדמה הנוכחי, עידן החומר ורגש. שינוי של תדר דחוס למעודן, מימד הזמן שונה ועוד. לכן יש חשיבות ניקוי הגוף,  הרגש, המחשבות, מתדרים נמוכים, ניקוי זיכרונות טראומטיים מכול התקופות מתוך ה- דנ"א. והרחבת הכלים הרוחניים ליצירת תקשורת עם הנשמה הרב- ממדית, וחיבור למימדים. גילוי אמתי של מהותנו שהייתה נסתרת בעידן האדמה.

אנו כעת מעבירים אליכם תקשור, מבוא, לקראת הקורס אשר תחברו אליו.

הקורס מהותו להכין ולהכשיר אתכם לקראת המעבר, מעבר בין עידנים, אך לפני כן מעבר בין ממדים גבוהים יותר כל התהליכים שעוברים כעת העולם, הם לקראת אותו מעבר, כל השינויים, כל התרחישים שבני אדם והטבע עוברים, הכול לקראת אותו מעבר, לקראת המהפך ושינוי אשר יקפיץ אותכם למימדים גבוהים יותר, לתדרים גבוהים יותר.

 

אך כדי לעשות זאת, בעודכם בגוף פיזי שינוי הגוף שלכם, להיות גוף אור, אומנם לא במלואו, משום והוא לא בנוי לכך עדיין, אך שאתם תעברו לממד הבא הוא יהיה גוף אור מלא, אתם עושים את אותם הכנות לאותם גופי אור לאותה תודעת משיח, כדי תוכלו לשרוד את אותו מעבר, כדי שהגוף שלכם יוכל לשרוד אותו. השינויים חייבים להיות פיזיים, ומחשבתיים הבנתים ורגשיים, תפיסת העולם  שלכם צריכה להשתנות, ההבנה שלכם לקראת מה שהולך לקרוא, אמורה להשתנות.

 

במשך הקורס, אנו נעביר אותכם תהליכים, כל פעם אנו נשדרג, כל פעם מעלים  אתכם, את התדרים ומעדנים אותם יותר ויותר, כל שלב אנו עוברים על כל המערכת שלכם, שוב ושוב, עם התקדמות השלבים, ירדו עוד מידעים אנו עושים זאת בשלבים כדי שגופכם יוכל להכיל את אותם תדרים את אותו הידע.

 

השינויים שאתם תעברו ישפיע על הסובבים אותכם, הם יעזרו להם גם להתקדם, ויעזרו להם להבין וגם להכיל את השינוי, התמדה שלכם  תעזור לכם, וההבנה שלכם תעזור לכם ולסביבה שלהם ותעזור  וליעוד של רובכם.

 

כעת אתם נמצאים בתקופה של שינוי גדול, תקופה שעדיין כדור הארץ לא חווה אותה לכן אנו מתקדמים ביחד, עם ההתקדמות שלכם, אנו למדים ממכם מה השינויים עושים, ואייך אנו  מתקדמים הלאה אתכם  כדי ליצור תנאים אופטימליים שתוכלו לעמוד בהם, אנו עושים הכול כדי לעדן את אותו המעבר עבורכם כמובן ולכן חשוב שתעברו את הקורס הזה.

 

אותם תדרים אשר יהיו בקורס הזה יורדים היום בכל רחבי העולם, היום ישנו מצב שנקרא "מסה קריטית של הבנה,  אבל עדין, מסה הקריטית של הכנת הפיזיות לקראת המעבר, לכן יש אותם קורסים שמורדים את התדרים להכין את הגוף הפיזי שלכם לקראת המעבר.

 

בקורס אתם תקבלו הבנות, תקבלו תמיכה פיזית, ותמיכה נפשית, אתם תעברו טיפולים ותהפכו להיות למטפלים במקביל .אנו רוצים שתמשיכו להפיץ  הלאה את התדרים גם לאחרים  שיהיו כמה שיותר אנשים מוכנים לקראת המעבר.

אין עדיין תאריך סופי לאותה קפיצה קוונטית, אין עדיין יעד, כי עדיין אין מוכנות מלאה של אנשים אשר יכולים לחוות את אותו מעבר.

 

הקורס בנוי ממספר שלבים, השלב הראשון הוא תהליכי ניקוי, לאחר מכן תהליכי בניה ותשתית ולאחר מכן מידע והתפתחות.

 

המטרה היא  בעצם להביא אותכם להיות אדם – על, אנו הולכים להחזיר לכם את אותם היכולות שהיו לכם בתקופת אטלנטיס, אך התהליך הוא לא קצר, ככל שתתחברו לתדרים האלה, שתטמיעו את התהליכים, היכולות שלכם ילכו ויגדלו. ותתחברו לתדרים האלה ותבינו אותם, תטמיעו אותם, היכולות שלכם תהיה גדולה.

 

ועזרה שלכם לאנושות תהיה בהתאם, תפקידכם לעזור להפיץ את אותם תדרים ולתמוך בשאר האנושות, לכן אתם ברוכים ומבורכים על כך שבחרתם להיות כאן ולעבור את הקורס הזה כדי שתוכלו לעזור לאחרים, כמובן קודם לעצמכם.

 

אותה שנה 2012, אשר כולכם חוששים ממנה, או מצפים לה, היא לא השנה של הקפיצה הקוונטית, נכון שהיא משמעותית

מאותו שנה, הדברים הולכים והופכים להיות מועצמים יותר ויותר, אך היא לא הקפיצה הקוונטית לממד החמישי.

 

אתם עוברים את ההכנות לקראת אותו קפיצה הקוונטית לממד החמישי, כדי שהגוף שלכם יוכל ישרוד את זה וכדי שהנפש שלכם תוכל לשרוד את זה את השינויים, וסביבה שלכם תהיה מוכנה

 

 כמו שאתם עוברים שינויים גם הטבע עובר שינויים, כמו שאתם עוברים תהליכי ניקוי גם הטבע עובר תהליכי ניקוי אשר מתבטאים באסונות טבע.

 

במקום שיהיו הרבה נשמות אשר ימהרו לעזוב ולחזור עם הבנות חדשות, אנו ממליצים לכם לבנות את עצמכם דרך הקורס כדי שלא תצטרכו לחזור בגלגול, כדי שלא תצטרכו לחוות חיים שלמים שוב כדי ולהגיע לאותה נקודה.

 

הקורס הזה מקצר עבורכם תהליכים, הוא עושה עבורכם את רוב העבודה וזאת המטרה לעשות את רוב העבודה כדי להקל על עצמכם, אנו לא מנסים להקשות עליכם אנו מנסים לתת לכם  את רוב התמיכה

 

מטרה הקורס להעביר אתכם, ממחשבות של רגש למחשבות גבוהות של אוויר, כדי שלא תתבוססו בביצה שאתם רגילים לחיות בה, זה יהיה חלק מתהליך הרגשי אשר שתעברו לאורך  הקורס

 

הקורס עצמו בנוי על מס' רובדיים, על מס' נושאים אשר מכשירים אותכם לעזור לכם ולסביבה ומכשירים אותכם להיות  אדם על, אנו מתחילים בקטן כפי שאנו אומרים, ואנו נסיים בגדול המטרה היא בסופו של דבר שתוכלו להיכנס לעבור בין המימדים בקלות, אנו ניתן לכם את הכלי לעשות זאת, אך זה יהיה בחלקים המתקדמים, והמאוחרים של הקורס כדי שהגוף יהיה בעל תדרים עדינים, מעודנים ומהירים כדי שהגוף שלכם  לא יתפרק.

 

אנו מעבירים את הקורס בשלבים, אומנם מצד אחד זה נראה כאילו איטי כי זה ארוך, אך השלבים ומהירות תהיה גבוהה, השינויים יהיו גבוהים, תהיו בתוך התהליך תנו לתדרים לעבוד עליכם ולעשות את העבודה עבורכם ואתם תתקדמו במהירות' תשחררו ספקות, התחברו למהות שלכם, המהות שלכם תוביל אותכם לאורך התהליך.

 

אתם תתחילו את הקורס מנקודה א' ותסיימו בנקודה ב' כאנשים שונים לחלוטין כמובן שהקורס בהתאם ליכולת ההכלה של כל אחד ואחד אישית, יתכן שיהיו כאלה שהתקדמו מהר יותר, הקצב יהיה ברמה האישית אתם מקבילים את התדרים על דיסק ותמשיכו לעשות את העבודה בבית ברמה הפרטנית.

 

אנו אוהבים אותכם ומברכים אותכם על הבחירה לעשות את השינוי,