וובינר חשיפה ללא עלות לקורס 7 שערים

7 שערים הינו  קורס מודעות ייחודי ויחידי במתכונתו, הבנוי מ- 9 מפגשים אינטרנטיים (בכיתת וובינר וירטואלית) מעצימים לצמיחה אישית ורוחנית.
זהו מסע מופלא במטרה לשנות את חיינו בדרכים חיוביות ונפלאות ולהביא את החזון להגשמה. על כן יש חשיבות לתהליך הניקוי הפנימי, לתהליך הגדילה ברמה הרוחנית ולהבאת איזון והרמוניה לעצמנו ולסביבה.

מטרת העבודה בשערים היא הגברה המודעות  במסע האישי לניקוי המכשולים, שמונעים מאתנו התקדמות אישית כמו: רגשות שאנו לא מודעים אליהם הנמצאים בתת- מודע,  אמונות בסיס המעכבות ומנהלות את הבחירות בחיינו, דפוסי התנהגות ופחדים שמונעים מאתנו לחיות את החיים במלואם ולחוות חופש והגשמה בכל תחום בחיינו.

במהלך הקורס נעבור תהליכים פנימיים שבהם נהיה נוכחים וערניים למה שאנו מנקים ומשחררים ועל מה שאנו מוותרים מתוך בחירה. המשתתפים בקורס יבחנו את עצמם  בתחילת התהליך, תוך כדי ובסופו כדי לקבל אינדיקציה להתקדמות, כדי לחזק את היכולת שלנו לאהוב את עצמנו, לחזק את הביטחון העצמי, לשחרר קונפליקטים, לחוות יותר מיקוד, להיות יותר בטוחים וקשובים לקול הפנימי.

לסיום (וממש לא לסיכום) ניתן לומר על קורס 7 שערים כי הוא מכיל תהליכים המעוררים את האנרגיה הפנימית המדהימה,  דרך הבנות וריפוי הפחד מהלא נודע ומטעין אותנו בתדרי אור ואהבה ועל כן הוא קורס משנה חיים.


לא בטוחים שהקורס בשבילכם?
אני מזמינה אתכם לוובינר חשיפה לקורס, ללא עלות, שיתקיים ביום שני ה- 03.04.17 בין השעות 20:00-21:30