רייקי

B.A.T– BODY ALIGNMENT TECHNIQUE -טכניקת התאמת תדרים בגוף

שיטת ריפוי העובדת על השדות המגנטים של האברים השונים בגוף, וכן על הגופים השונים: הפיזי, השכלי, הרגשי, ואתרי. השיטה מאזנת את התדרים, פותחת חסימות ומביאה את כל מרכיבי הגוף לפעולה מאוזנת.

כאשר זרימת האנרגיה בין הגופים השונים (רגשי, פיזי, שכלי, אתרי) נחסמת או לא מאוזנת האדם חווה עייפות, כאב או מחלה.

 

בשיטת ה B.A.T - מאפשרת למחשב החיים הפנימי שבנו לזהות, למקם' ולתקן את חוסר האיזון האנרגטי.  באמצעות השיטה אנו מחויבים לקבל את העדפת הגוף בזיהוי  מקור אי האיזון, באמצעות נקודות גוף, נגיעה בהם '  שימוש בקינסיולוגיה קלה או מטוטלת לקבלת אישור.

 שיטה הרואה את גוף האדם כשלמות אחת, השיטה עוזרת לתאם פעולות של חלקים שונים בגוף שנראה, על פני השטח, כאילו אין קשר בניהם.

 

המטפל בשיטה זו אינו מרפא כלל, הוא מאפשר את פתיחת החסימות והעלאת התדר בו פועל הגוף, תודעת הגוף הפנימית היא שמבצעת את הריפוי.

המטפל יכול לקבל אינפורמציה דרך כלים שמתווכים בין התת מודע למודע – באמצעות מבחן שרירים ו/או מטוטלת ובעזרת חוברת המכילה רשימת אפשרויות, מוצאים את העדפה הטיפולית, מה הם האברים/המערכות הקשורים בהעדפה זו? , מה הם הרגשות שהשפיעו על המטופל באותו הקשר ?, מציאת תחום חיים הקשור? תאריך שהשאיר את חותמו על המערכת, דפוסים שחוזרים על עצמם , מקום האירוע, אנשים מעורבים, ממדים: המראים עם האירוע הוא קרמתי, גנטי, רווח אישי, אמונה נרכשת, תת-מודע.. כאשר יש לנו סיפור מתחיל איזון הרגש.

 

איזון הרגש החלק המרגש והעמוק שבו המטופל חוזר לזמן החוויה מגיב, שותף בתהליך דרך שאלות מנחות, נעשה שחרור החוויה מהתת-מודע והבנה מתוך מודעות.

 

בין העדיפויות ניתן למצוא מערכות גוף, זיהומים, אלרגיות, תפקודים שכליים, רגשות, גופים אנרגטיים, יסודות, מזלות, כוכבים גופי אור.

 

קיימים קלפי "הוורטקס" המרגשים, המוטענים באנרגיה של ממדים אחרים הם עשויים מפיסת מגנט ומושפעים בעיקר מצורתם הייחודית, הקלפים מהווים כלי אנרגטי רב עוצמה המעלה את תדר הגוף ומאיצה את ההילינג ריפוי.

 

 

BODY SPIN- בודי ספין – שיטת ריפוי, איזון והתמרה

בודי ספין היא שיטת ריפוי, התמרה ואיזון, אותה פיתוח ד"ר ג'ף לוין, אבי שיטת ה- B.A.T . זוהי טכניקה עדינה ועם זאת רבת עוצמה, המאתרת את הגורמים החוסמים את הזרימה האנרגטית הטבעית שלנו, ומשחררת חסימות אנרגיה בכל מקום בגוף תוך דקות ספורות

הגוף האנושי הוא מבנה מורכב של תבניות אנרגטיות המקושרות זו לזו במערכות יחסים מיוחדות והדוקות. וכאשר מערכת יחסים אלה מתערערות, האיזון מופר, נוצרות חסימות לזרימת אנרגיה ואנו חווים בגופינו חוסר נוחות או מחלה. כאבים למיניהם, מיגרנות, אלרגיות, חוסר שקט, חרדות הם חלק מהדוגמאות לתוצרים של חסימות אנרגיה. כאשר החסימה נפתחת – מתאפשרת זרימת אנרגיה תקינה והתסמינים של הבעיה נחלשים ונעלמים. איך זה עובד ?


הגוף, המהות האישית ואנרגיית היקום מחוברים יחדיו באמצעות סדרת שערים, המכונים: מרכזי וורטקס, המוכרים גם כצ'אקרות . כאשר שערים אלו פתוחים ומאוזנים, הם מאפשרים זרימת אנרגיה אוניברסאלית אל הגוף ודרכם אנו מסוגלים להתחבר לרמות ריפוי עמוקות ביותר.

 

שיטת בודי ספין מאפשרת ריפוי באמצעות פתיחת מרכזי הוורטקס לאנרגיות ספציפיות הדרושות לגופנו ולמהותנו. תהליך זה דורש הבחנה מדויקת, המתקבלת מחכמת המודעות הגבוהה של הגוף.

בתת-מודע של כל אחד מאתנו קיים מידע מדויק, איזו אנרגיה נחוצה להשגת האיזון, ומאיזה שער עליה להיכנס אל הגוף.

בבודי ספין משתמש המטפל בשני כרטיסים הטעונים אנרגטית, שיוצרים את הוורטקס: כרטס זרע החיים וכרטיס הרזוננס (תהודה).

 


במה מטפלת השיטה?

 

שיטת בודי ספין משמשת לטיפול בכל בעיה: פיסית, רגשית, מנטאלית, או רוחנית. בודי ספין מאתחל זרימת אנרגיה מרפאה לגוף, מסייע לו להירפא במהירות וביעילות, מביא מזור לכאבים ומאזן מחדש את המבנה שלנו בכל רמותיו.

הטיפול מתאים לכל אדם, החוויות שאנו עוברים משפיעות עלינו, על כל אחד באופן שונה. המציאות של כל אדם היא ייחודית, הגישה ודרך הטיפול בבודי ספין מושתתים קודם כל על כבוד האדם, על הבחירה שלו ועל טובתו העליונה.

הסדנאות לימוד בשיטת בודי ספין מעניקות כלי עדין ורב עוצמה לעבודה אנרגטית גבוהה ושילוב בטיפולים שונים, אין צורך בידע טיפולי מוקדם לפרטים : גילה שרצקי 03-6731117 מומלץ.

 

 

ד"ר ג'ף לווין

 

מפתח השיטה הוא ג'ף, לווין, יהודי מדרום אפריקה, המתגורר כהיום בקנדה, שרת כאן בצבא, ולמד בטכניון ארכיטקטורה , הילר שבמהלך 20 שנה פתח ושכלל את מיומנויותיו האנרגטיות, ומחקר בתחום הבריאות הטבעית

בעל תואר B.S.C בתזונה סופר ומרפא הילר. מרצה ומלמד את שיטותיו ברחבי העולם במטרה להקל על אנשים ולשפר את איכות חייהם.

 

ב- 1993 יצא ג'ף להתבודדות לשלושה ימים ותקשור בהם נמסר לו השלב הראשון של טכניקת איזון הגוף ואחריו הגיעו השלבים השונים, וכן את הקלפי ה"וורטקס" השונים, המוטענים דרכו באנרגיה של המימדים והיסודות המעלה את תדר האדם לרמה גבוהה שמאיצה את הריפוי.

 

ג'ף מגיעה כפעמים בשנה לארץ ועורך מפגשים חד פעמים של ריפוי ברמה גלובלית לעם היהודי וכדור הארץ. כמו כן  הוכשרו מטפלים רבים בכל הארץ ומורים המלמדים את  השלבים הראשונים וג'ף מלמד את השלבים השלישי וכן הלאה ב- 3 ימים מרוכזים. קיים ארגון מסודר בארץ ע"י גילה שרצקי:

 03-6731117  אתר של ד"ר ג'ף לוין: WWW.BODYALIGNMENT.ORG